jis vadina mane mama

Jis vadina mane mama

Virginija Rimkuvienė

Buvo labai sunku objektyviai vertinti knygą, nes tai tikrai istorija, kai autorė pasakoja apie savo gyvenimą, dalinasi globėjos patirtimi. Tai galima apibendrinti taip: knyga parašyta labai sklandžiai, kalbos stilius labai geras, skaitėsi greitai; jeigu tai būtų autorės vaizduotės kūrinys, tai knygos vertinimas būtų vienoks, tikrai aukštesnis, bet vertinti gerai sunku, nes prasilenkia vertybės, moraliniai aspektai. 90 proc. pasisakė, kad taip negalima elgtis- pasiimti ir grąžinti vaiką kada tampa nepatogu, kada pavargsti, bet tuo pačiu nepaleisti, moralizuoti, auklėti ir visgi pipnai nepriimti į savo šeimą...Ar tai autorės problemos, ar visa tai tik apie Artūrą? Esminis klausimas liko neatsakytas, kodėl autorė parašė šią knygą???

Bandėm įvertinti kaip knygą, tai balas 7,3. Neblogai:)

7/10